Rogar Klapesi

lg2
Sukates 1996 yılından bugüne kadar çeyrek asırlık tecrübesi ile Türkiye'nin en köklü sıhhı tesisat firmalarından biridir.

Hakkımızda

“Pratik Rogar Klapesi” %100 yerli olmakla birlikte, Türkiye’de ilk üretimini Sukates Firmamız yapmıştır. Tasarımı ve Patenti Firmamıza aittir.

Su Baskınından Korur

Şiddetli yağışlar ve tıkanma arızalarında binalrın bodrum katına su basmasını önler.

Lağım Kokularını Önler

Şiddetli lodos esintilerinde oluşan kanalizasyon kokularını önler.

Fare ve Haşerelere Geçit Vermez

Atık su kanal içinde yaşayan lağım fareleri ve diğer haşeratların bina ve daire içine girmesini önler.

Bizi Yakından Tanıyın !

Pazarın tümüne hızlı bir şekilde hitap edebilmek için, alanında kazandığı deneyim, bilgi birikimi ve profesyonel hizmet anlayışını büyümenin gerektirdiği etkili yönetim esası ile pekiştirerek 2002 yılında yeniden yapılanmıştır. İstanbul Avrupa – Anadolu ve Ankara’da kurduğu bölge bayileri ile Servis hizmetlerimizi kısa sürede ulaştırmaktayız.

Tesisatı, sıhhi tesisat olarak yeniden yorumlarken ülkemize bir yenilik sunmak için 4-T Formülü (Teori-Tecrübe-Teknoloji, Ticaret Ahlâkı)’nü bina tesisatlarında buluşturmak istedik. SUKATES; sıhhi tesisatlarda sağlamlığı, estetiği, orijinalliği, ekonomik ve kolaylığı bir araya getirdi. Modern ekipmanlarla, konusunda uzman kadromuzla sizlere @ kalite hizmet sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Hızla değişen teknolojiyi en iyi gözlemleyen sektöründe çıtayı yükselten yüzü yeniliklere açık, gelişimi ilke edinmiş, ufku açık, daima ilerleme gayretinde genç beyinler ile Türkiye ‘nin her ilinde bayiler oluşturmak. İl ve ilçe belediye şehir şebeke dağılım tesisatlarının su kayıp ve kaçaklarının hesaplanması. Yer altı şebeke tesisatlarının,fiziki kaçakların noktasal yerlerini tespit edilmesi ile birlikte günümüz dünyasında kullanılabilir su miktarı hızla azalırken bir nebze katkıda bulunabilmek amacı ile bu çalışmaların geliştirilmesi için gerekli ARGE yatırımların yapılması.

Videomuza Göz Atın !

Sukates 1996 yılından bugüne kadar çeyrek asırlık tecrübesi ile Türkiye’nin en köklü sıhhı tesisat firmalarından biridir.

Su Baskınından Korur
Lağım Kokularını Önler
Fare ve Haşerelere Geçit Vermez

Lağım kokusunu, fare ve haşereleri önlemek maksadıyla Rögar Klapesi montajında bodrum kat ile bina atık su ana tesisatının ayrılması zorunlu değildir.

İletişim